Par mums

donovs1

 Gim 2008 a Bral jura 3

 

           Sveiks apmeklētāj, te Jūs izlasīsiet par to, kādā nolūkā tika izveidots šis mācību palīglīdzeklis.
   Mūsu ģimenē aug trīs dēli, un viss, kas notiek ģimenē, ir saistīts ar viņiem, viņu audzināšanu, attīstību, iemaņu un prasmju veidošanu dažādos dzīves posmos.
   Bērniem jāsāk iepazīt apkārtējā vide, jāmācās runāt, vēlāk arī lasīt un rakstīt jāapgūst daudz citu dažādu dzīvei nepieciešamu iemaņu...
   Grūtības bija gan bērniem, jo viņiem brīžiem nepietika uzcītības, pacietības, gan vecākiem, jo īpaši tad, kad vajadzēja sākt mācīt lasīt un rakstīt.
   Pareizas rakstīt mākas apgūšana prasīja daudz pūļu...Meklējām visādus mācību līdzekļus, kā vienkāršāk un interesantāk ( tajā pašā laikā – atbilstoši pastāvošajām prasībām burtu rakstībai ) varētu iemācīt bērniem rakstīt.  Izskatījām daudz grāmatu, meklējām informāciju internetā, bet tāpat vienmēr bija jāseko bērnu rakstības iemaņu apguvei un jāskaidro, kā labāk vilkt līnijas, kā jātur rokā pildspalva, kā īsti jātur lapa vai burtnīca rakstīšanas laikā, lai burtiņi veidotos slīpi un glīti, līdz ar to arī - rokraksts. Tad arī radās doma izveidot kādu palīglīdzekli, kas varētu atvieglot bērniem mācīšanās un viņu vecākiem apmācīšanas procesu.
   Rezultātā tapa mācību palīglīdzeklis paliktnis - alfabēts, kas labi palīdzēja mūsu bērniem mācīšanās laikā, gan arī atviegloja mūsu, vecāku, mācīšanas procesu.

 

{jcomments off}